מיקסד מדיה ארט

Back
דף הבית >> גלריית עיצובים >> מיקסד מדיה ארט
מה זה מיקסד מדיה?

זהו סגנון באומנות, יחסית חדש, שאוסף בתוכו את כל הסגנונות והטכניקות הקיימות - ציור, פיסול, קולאז', גרפיקה, שימוש בשבלונות, בחומרים שונים לא מעולם הציור, מדיומים שונים והכל בעבודה אחת.

אני אישית מאוד התחברתי לסגנון הזה ומשלבת טכניקות של מיקסד מדיה גם באלבומים שאני מעצבת. אך מלבד האלבומים אני גם מכינה יצירות על קנווס, אותן אני תולה על קירות ביתי.

ואם אתם אוהבים את הסגנון הזה בדיוק כמוני ורוצים רענן את קירות ביתכם אני אשמח ליצור קנווסים יפים ומיוחדים גם עבורכם.

להזמנת קנווס מעוצב בסגנון מיקסד מדיה בנושא לפי בחירתכם צרו קשר בטל. 054-9478478054-9478478 או מייל info@olushkadesign.comMixed Media Art - Feel Magic - באותו יום היתי זקוקה לפיה טובה שתבוא ותגיד לי שיש ניסים ושהכל יהיה בסדר:), אבל הפיה לא הגיעה, אז יצרתי לי אחת בעצמי. ועכשיו היא כל הזמן איתי, וכל פעם כשאני עצובה, מדוכדכת וחסרת אנרגיות, אני מביטה על הפיה והקסם חוזר אל חיי...
רוצים גם פיה קסומה כזו בביתכם? אני מוכנה לעצב גם לכם קנווס דומה, עם פיה דומה לשלי.

Mixed Media Art - Free Your Heart - עיצבתי את הקנווס הזה בעקבות מקרה מאוד מרגש בחיי הפרטיים. פשוט הרגשתי שמועקה גדולה ירדה מליבי והיתי חייבת להוציא את זה על קנווס

Mixed Media Art - My Hands - הקנווס הזה נולד באמת מציור של הידיים שלי, פשוט היקפתי אותן בעיפרון ומשם זרמתי עם התחושות. עבורי הקנווס הזה מסמל שפע, אהבה, בית, אושר ויצירתיות, והכל בידיים שלי:)
רוצים שאני אמלא את הידיים שלכם בכל טוב? אשמח לעצב לכם קנווס דומה שמבוסס על שירטוט ידייכם:)מיקסד מדיה קנבס


שלט מעוצב לדלת הכניסה:
התמונה מוצגת כדוגמא וניתן להזמין שלט דומה בעיצוב אישי

תמונה מעוצבת על קנווס
קנווס מיקסד מדיה

ציור על קנווס

ציור על קנווס בטכניקות מיקסד מדיה


 

FacebookTwitter

Follow Me on Pinterest


אולושקה - אלבומי בוטיק לאירועים


קדם גם את הדף שלך
לייבסיטי - בניית אתרים